2009
Date
Place
Hour
What
Arranged by
12-13.1 Øyfjell oppvekstsenter 09.00-14.30 Sirkusskole Øyfjell oppvekstsenter
27-28.1 Atråhallen 09.00-14.30 Sirkusskole Tinn kommune DKS
29-30.1 Rjukan barneskole 09.00-14.30 Sirkusskole Tinn kommune DKS
3.2-4.2 Rjukan barneskole 09.00-14.30 Sirkusskole Tinn kommune DKS
16.2-20.2 Steinerskolen Ås 08.30-14.00 Sirkusprosjekt Steinerskolen i Ås
7-Mar Union Scene 12.00 Gjøglerkofferten Union Scene Drammen
7-Mar Union Scene 13.00 Sirkusworkshop Union Scene Drammen
19-Mar Grimstad Rådhus 18.00 Skomakeren……… Teatrets venner Grimstad
21-Mar Ulefoss 12.00 Gjøglerkofferten Nome kommune
21-Mar Ulefoss 13.00 Sirkusworkshop Nome kommune
22-27.3 Sogn og fjordane turne Forestillinger Folkeakademiet Sogn og Fjordane
28-Mar Gamle Posten 14.00 Gjøglerkofferten Porsgrunn kommune
19-Apr Jødisk Museum i Oslo 15.00 & 17.00 Skomakeren……… Jødisk Museum i Oslo
20-Apr Jødisk Museum i Oslo 10.00 & 12.00 Skomakeren……… Jødisk Museum i Oslo
21-Apr Jødisk Museum i Oslo 10.00 Skomakeren……… Jødisk Museum i Oslo
8.6-13.6 Steinerskolen Hurum 08.00-14.00 Sirkusprosjekt Steinerskolen i Hurum
2008
Date
Place
Hour
What
Arranged by
25-Jan
Rjukanbadet
17.00
Gjøglerkofferten
Rjukanbadet
29-30.jan
Atråhallen
9.00-14.30
Cirkusskole
Tinn kommune DKS
30.jan-1.feb
Rjukan barneskole
9.00-14.00
Cirkusskole
Tinn kommune DKS
5-6.feb
Rjukan barneskole
9.00-14.00
Cirkusskole
Tinn kommune DKS
9-Feb
Gamle posten
14.00
I Gjøglernes Fotspor
Porsgrunn kommune
11-15.feb
Steinerskolen Ås
08.30-14.00
Cirkusskole
Steinerskolen i Ås
03-07.feb
Hjelmeland skolene
8.30-14.00
Cirkusskole
Skolesekken Rogaland
10-14.3
Hjelmeland skolene
8.30-14.00
Cirkusskole
Skolesekken Rogaland
1-Apr
Horten bibliotek
17.30
Gjøglerkofferten
Horten bibliotek
22-23.mai
Suldal skolene
08.00-14.00
Cirkusskole
Skolesekken Rogaland
26-29.mai
Suldal skolene
08.00-14.00
Cirkusskole
Skolesekken Rogaland
4-Jun
Tinn Museum
09.00-14.00
Spiselige ville urter
Tinn Museum
9-14.jun
Steinerskolen Hurum
08.00-14.00
Cirkusskole
Steinerskolen i Hurum
23-28. jun
Askimhallen
09.00-14.30
Cirkusskole
Askim kommune
30.jun-3.jul
Gamle slagtehuset
09.00-14.30
Cirkusskole
Gamle slagtehuset Haugesund Kommune
19-20.jul
Gullbringhallen BØ
09.00-14.30
Cirkusskole
Telemarksfestivalen
26-Jul
Ørnes
12.00
I Gjøglernes Fotspor
Meløy kommune
27-Jul
Engavågen
12.00
I Gjøglernes Fotspor
Meløy kommune
28-30.7
Ørnes
09.00-14.30
Cirkusskole
Meløy kommune
1-Aug
Nore og Uvdal bygdetun
Nov-14
I Gjøglernes Fotspor
Nore og Uvdal kommune
11-15.8
Foldsæ Fyresdal
09.00-16.00
Cirkusskole
Miljøuka
7-Sep
Kulturkirken Jacob
Premiere Skomakeren
Jødisk Museum i Oslo
13-Sep
Voss folkemuseum
I Gjøglernes Fotspor
Voss Folkemuseum
14-Sep
Hardanger folkemuseum
I Gjøglernes Fotspor
Hardanger Folkemuseum
23-Oct
Rallarhuset Rjukan
18.00
Skomakeren………
Tinnvandreren og Tinn kommune
30-Oct
Lyngdal kulturhus
16.30-18.00
Sirkusverkstad
Lyngdal kulturhus
30-Oct
Lyngdal kulturhus
19.00
I Gjøglernes Fotspor
Lyngdal kulturhus
31.10-2.11
Knapstad Skole
17.00-20.00
Cirkusskole
Hobøl Statlige Asylmottak
19-Nov
Bø skole
Dec-30
Skomakeren………
Prøveforestilling
1-Dec
Jødisk Museum i Oslo
12.00
Skomakeren………
Jødisk Museum i Oslo